معامله طلا با بیت کوین

معامله طلا با بیت کوین
1399/03/10
| 284
Bitcoin Suisse امکان معامله طلا با بیت کوین را فراهم ساخت
شرکت مالی رمزنگاری سوئیسی Bitcoin Suisse، کالاهای گران قیمتی همچون طلا، نقره و پلاتین را به پلتفرم خود اضافه کرده و امکان معامله طلا با بیت کوین را فراهم ساخته است.  
این شرکت در تاریخ 26 ماه می 2020 (6 خرداد 99) اعلام کرده که معاملات فلزات گرانبها برای معاملات 24/7 با تسویه حساب فوری دردسترس است. همچنین این شرکت اعلام کرده که ازلحاظ فیزیکی این پیشنهاد هنوز حل و فصل نشده و این بیانات فقط به رمزنگاری و فیات محدود است. 
کاربران می توانند حداقل 100 فرانک سوئیس یعنی معادل 103 دلار را بدون صرف هزینه به منظور نگهداری دارایی های حداکثر 103000 دلار سرمایه گذاری کنند.


معامله طلا با بیت کوین
Suisse خاطر نشان می کند که این شرکت با داشتن فلزات گرانبها موجب افزایش دارایی هایی می شود که «بخشی از استراتژی های سرمایه گذاری بلندمدت بوده اند». این سه فلز همچنین در ازای فرانک سوئیس، دلار آمریکا، پوند انگلیس، یورو و کرن دانمارک قابل معامله هستند. 
رئیس آموزش و مدیریت نقدینگی در بیت کوین سوئیس، استفان لوتوف اظهار داشت: «ما با ارائه تجارت یکپارچه فلزات گرانبها، برای اولین بار از کلاس دارایی های رمزنگاری فراتر می رویم». وی ادامه داد: «این روشی عالی برای حرکت میان دو دارایی با کلیک تنها یک دکمه است».
ادعای محصول جدید در پاسخ به افزایش تقاضا برای «دارایی های کمیاب و بسیار با ارزشی مانند طلا و بیت کوین» و فراهم ساختن امکان معامله طلا با بیت کوین است. لوتوف تنها این ایده را در ذهن ندارد بلکه این شرکت برای زمانی خود را آماده می کند که این ایده را تبدیل به یک واقعیت کند. 

جزئیات بیشتر درمورد معامله طلا با بیت کوین
این شرکت مستقر در Zug می گوید: «تمامی فلزات گرانبهای ارائه شده توسط یک شریک بانکی قابل اعتماد ذخیره می گردد. خریدها بطور 100٪ توسط ضمانت بانک Bitcoin Suisse پشتیبانی می شوند.»
بیت کوین بطور فزاینده ای با طلا مقایسه می شود، دارایی که اغلب از آن بعنوان «پناهگاه امن» اصلی یاد می شود. 
بولمبرگ با استناد به محرک تریلیون دلاری کروناویروس و پذیرش جریان اصلی بعنوان محرک های اصلی، به تازگی اظهار داشته که بیت کوین در سال 2020 تا حد یک فروشگاه با ارزشی مانند طلا رشد خواهد کرد.
با این حال، محصولات قابل معامله که بیت کوین و طلا یا سایر فلزات گرانبها را به یکدیگر متصل می کند، در این بین بسیار اندک و بسیار دور هستند. باید منتظر ماند و دید تا چه زمانی امکان معامله طلا با بیت کوین بطورعملی و کامل فراهم می گردد. 
استت سون - آمارگیر سایت و اپلیکیشن