پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی چیست؟
1398/12/03
| 419
پرفکت مانی چیست؟
پرفکت مانی (Perfect Money) یکی از شرکت‌های ارایه‌دهنده خدمات پرداخت بین‌المللی است. هر کسی به راحتی می‌تواند یک حساب کاربری در پرفکت مانی ایجاد کرده و از خدمات متنوع آن بهره‌مند شود. با وجود تحریم‌های گسترده مالی علیه ایران، پرفکت مانی جزو محدود شرکت‌هایی است که دست به این اقدام نزده است. به همین دلیل، این سرویس بین کسانی که به دنبال دریافت وجه از خارج از کشور و یا پرداخت خرید از وب‌سایت‌های خارجی هستند از محبوبیت بالایی برخوردار است. پرفکت مانی حتی بخشی ویژه به زبان فارسی نیز دارد. کاربران ایرانی با انتخاب زبان فارسی می‌توانند از همه امکانات این وب‌سایت (شامل بخش پرداخت و دریافت و نیز راهنما) استفاده کنند.

مزیت پرفکت مانی
با در نظر گرفتن تحریم‌های مختلف مالی علیه شهروندان ایرانی، پرفکت مانی همچنان یکی از بهترین گزینه‌ها برای تراکنش‌های مالی با دنیا به شمار می‌رود. شاید شما هم جزو کسانی هستید که مایلید پول دستمزد خود (برای پروژه‌هایی نظیر برنامه‌نویسی) را از مشتریان خارجی بدون دردسر دریافت کنید. در این صورت، این روش گزینه خوبی به شمار می‌رود. همچنین شاید به دنبال خرید کارت هدیه برای سرویس‌هایی نظیر آیتونز و گوگل هستید. در این صورت نیز باز هم پرفکت مانی یکی از بهترین انتخاب‌های پیش رو به شمار می‌رود.

قابلیت‌های حساب پرفکت مانی
پرفکت مانی قابلیت‌های مختلف و متنوعی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. این قابلیت‌ها به شرح زیر است:

انتقال وجه به سایر کاربران این شبکه
خرید از وب‌سایت‌های مختلف (برخی وب‌سایت‌ها امکان پرداخت با پرفکت‌ مانی را دارند)
دریافت وجه از کاربران دیگر (مثلا به عنوان دستمزد در ازای انجام پروژه‌های مختلف)
انجام پرداخت‌های منظم آنلاین (برای نمونه، برای تمدید ماهیانه حساب کاربری در سایت‌های مختلف)
دریافت سود به ازای مانده حساب
خرید بیت کوین، دلار آمریکا، یورو و طلا به صورت کاملا آنلاین
قرض گرفتن و قرض دادن بر اساس شرایط مورد قبول کاربر
 


 خرید و فروش دلار پرفکت مانی
یکی دیگر از خدمات مسترووچر در زمینه پرفکت مانی، خرید و فروش دلار پرفکت مانی می باشد. به راحتی می توانید درآمد ارزی خود را به ریال تبدیل کرده و وجه خود را در یکی از بانک های ایرانی به انتخاب خودتان، دریافت نمائید. خدای منان را شاکریم که در طول این سال ها، تمامی افرادی که از خدمت تبدیل پول پرفکت مانی استفاده کرده اند از سرعت عمل بالا و کارمزد پائین ما رضایت کامل داشته اند.

فروش ووچر پرفکت مانی
یکی از پرطرفدارترین خدمات ارائه شده در مسترووچر فروش ووچر پرفکت مانی می باشد. علاوه بر اینکه از این ووچرها جهت شارژ حساب خود می توانید استفاده کنید. کاربرانی که حساب پرفکت مانی ندارند؛ می توانند ووچر پرفکت مانی را خریداری نمایند و از سایت هایی که پذیرنده درگاه پرفکت مانی می باشد، کالا یا محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند. در صورتی که می خواهید از تفاوت این دو بیشتر آگاه شوید می توانید از مقاله تفاوت پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی از نظر کارمزد استفاده کنید. 

تفاوت پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی
ووچر پرفکت مانی شبیه یک کارت هدیه است که شما می توانید به هرکسی بدهید. منظور از هر کس این است که شخص اگر حساب پرفکت مانی داشته باشد و یا نداشته باشد می تواند از این کارت استفاده کند. بنابراین برای استفاده کردن از این کارت تنها نیاز است که سایت هایی که اجازه خرید با این کارت را در اختیار شما قرار می دهند پیدا کنید و خرید خود را انجام دهید. شما می توانید این کارت ها را از 1 دلار تا هر مقداری که می خواهید شارژ کنید. شاید یکی از بهترین هدیه هایی که می توانید به دوستان خود بدهید تا هر آن چه را که تمایل دارند از فروشگاه های آنلاین خارجی خریداری نمایند، ووچرهای پرفکت مانی می باشد.
درواقع شما پرفکت مانی خود رو در حساب پرفکت مانی نگهداری میکنید و هر لحظه که لازم داشتید میتونید به اندازه دلخواه ووچر صادر کنید.
استت سون - آمارگیر سایت و اپلیکیشن