پی اس ووچر یا فوچرز چیست؟

پی اس ووچر یا فوچرز چیست؟
1398/12/03
| 450
پی اس ووچرز یا پریمیوم ووچرز چیست؟

در ادامه این مقاله به معرفی و کاربرد کد پی اس ووچر و یا پریمیوم ووچر  یا فوچرز می‌پردازیم. همواره شاهد این موضوع هستیم که‌ کاربران زیادی و همچنین علاقه‌مندان تجارت ارز دیجیتال تصور می‌کنند که فوچرز یا کد پی اس ووچرر یا پریمیوم ووچر یک نوع ارز دیجیتال است. درصورتی‌که چنین چیزی صحت ندارد و فوچرز یا کد پی اس ووچر و درواقع پریمیوم ووچر یک ارز دیجیتال محسوب نمی‌شوند.

 کد پی اس ووچر و فوچرز؛ یک کد چند رقمی است و به‌عنوان ارز دیجیتال استفاده نمی‌شود. این کد پی اس  یا پریمیوم ووچر شامل اعداد و حروف است که به صورت قراردادی و یک توافق بین سایت های مشخصی تبادل می‌شود. درواقع همه سایت‌ها و فروشگاه‌ها از این کد پی اس ووچر و فوچرز پشتیبانی نمی کنند و شما به تهیه آن تنها در بعضی سایت‌های توافق شده می‌توانید به خریدوفروش و معامله آن بپردازید. شما با استفاده از فوچرز یا پریمیوم ووچر می‌توانید در سایت‌هایی که از کد پی اس پشتیبانی می‌کنند به خرید برخی محصولات بپردازید و بابت دریافت برخی خدمات، فوچرز پرداخت نمایید. حتی می‌توانید با داشتن یک نوع تجارت و خدمات خاص به جمع این سایت‌ها بپردازید و بابت ارائه خدمات خاص خود، کد پی اس ووچر و فوچرز دریافت نمایید. 


آیا کد پی اس و فوچرز و یا پریمیوم ووچر به کیف پول نیاز دارند؟
باید بدانید که خریدوفروش و معامله فوچرز نیز مانند ارزهای دیجیتال نیاز به کیف پول دارد. شما اگر در ازای خدماتی که ارائه می‌دهید فوچرز دریافت کنید یا با پول خود اقدام به خرید و دریافت فوچرز نمایید باید آن‌ها را در جایی ذخیره کنید تا زمانی که بتوانید از آن‌ها استفاده نمایید. برای ذخیره پریمیوم فوچرز نیاز به یک محل امن و با قابلیت امنیتی بالا دارید که تنها خود شما به آن دسترسی داشته باشید و فرد دیگری به کد پی اس شما دسترسی پیدا نکند.

برای این امر و ذخیره پریمیوم ووچر خود می‌توانید از کیف پول مناسبی استفاده کنید و با ثبت‌نام در آن و دریافت رمز عبور و کد فعال‌سازی‌تان را دریافت نمایید. با دریافت فوچرز، آن را به کیف پول شخصی خود انتقال دهید. در صورت نیاز به استفاده از پریمیوم ووچر جهت خرید کالا و یا معاملات دیگر از طریق کیف پول خود فوچرز را به آدرس مورد نظر ارسال نمایید. بنابراین برای استفاده از فوچرز شما باید بدانید که کدام سایت‌ها از آن پشتیبانی می‌کنند و چه خدماتی را می‌توانید در قبال آن دریافت نمایید.

چرا باید از فوچرز و پریمیوم ووچر استفاده کنیم؟
 کمترین هزینه در بازار
 در مقایسه با همان نوع پرداخت‌ها، استفاده از پریمیوم ووچر هزینه‌های پرداختی شما را کاهش می‌دهد.

راه‌های متفاوت پرداختی
فوچرز شیوه‌های پرداختی متفاوتی را به شما پیشنهاد می‌دهد.

قابلیت اعتماد
شما با اطلاع از سایت‌هایی که از پریمیوم ووچر پشتیبانی می‌کنند می‌توانید با خیال آسوده به معاملات خود بپردازید.
استت سون - آمارگیر سایت و اپلیکیشن