قوانین

 
 
قوانین سایت مسترووچر
کاربر موظف است قبل از ثبت نام در سایت مستر ووچر تمامی قوانین زیر را مطالعه کرده و در صورت موافقت وتعهد در اجرای قوانین، در سایت  ثبت نام کند. بدیهی است با ثبت نام در سایت مسترووچر کاربر تایید میکند که موارد ذکر شده را مطالعه و پذیرفته است و مسئول اجرای تمام تعهدات این قرارداد می باشد.

1) سایت مستر ووچر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و تمامی خدمات این سایت کاملا قانونی است.

2) مستر ووچر از ارائه خدمات به افراد زیر 18 سال خودداری میکند.

3) مستر ووچر از ارائه خدمات به اشخاص با هویت پنهان معذور است.

4) ارائه خدمات فقط برای کاربرانی که حساب کاربری خود را فعال نموده و وریفای کرده باشند امکان پذیر است ، به این معنی که پس از ثبت نام ، کاربر می بایست اطلاعات مربوط به تایید هویت خود را همچون شماره تلفن همراه، تلفن ثابت، تصویر کارت ملی و کارت بانکی خود را در پنل کاربری ارسال نماید. واحد احراز هویت مسترووچر  پس از تایید اطلاعات، حساب کاربری را فعال خواهد نمود و پس از آن امکان استفاده از خدمات سامانه میسر خواهد شد.

5) قرار دادن حساب کاربری خود در اختیار اشخاص دیگر درصورت محرز شدن , موجب اخراج کاربر از سایت می شود و عواقب ناشی این امر بر عهده کاربر می باشد.

6) در صورت ثبت نادرست حساب گیرنده و یا عدم اطمینان از سمت گیرنده , سایت هیچ گونه مسئولیتی را در این راستا نمی پذیرد.

7) پس از اتمام خرید محصول , محل و مکان و زمان و نحوه استفاده از محصول بر عهده کاربر می باشد.

8) مستر ووچر مستقل از هر گروه و سازمان می باشد و از هر گونه خدمات به وب سایت های شرطبندی یا غیرمجاز خودداری می نماید.

9)  کاربر می بایست در حفظ اطلاعات حساب کاربری خود دقت لازم را داشته باشد و از قرار دادن آن در اختیار سایرین خودداری نمایید، چرا که مسئولیت هرگونه سو استفاده احتمالی از حساب کاربری شما نظیر خرید با کارت های سرقتی و یا تخلفات مالی بر عهده کاربر می باشد.

10) هرگونه تراکنش و سفارشاتی که به اسم و یا با حساب های بانکی و حساب های الکترونیکی افراد ثالث انجام شود غیر قانونی می باشد و کاربر تضمین می کند که به هیچ عنوان از حساب های شخص ثالث برای ارسال و یا دریافت وجه استفاده نمی کند.

11) کاربر تضمین می کند که هویتی را که به مستر ووچر معرفی کرده مربوط به خود کاربر می باشد.

12) کاربران در خرید های اول خود دارای سقف خرید هستند سپس به مرور زمان وبا توجه به کارکرد حساب، سقف خرید افزایش پیدا میکند.

13) با توجه به خدمات سایت و آگاهی کامل کاربران (مشتریان) به قوانین کشور و قوانین سایت مسترووچر در صورت بروز هرگونه خطا, خلاف قوانین, سوء استفاده از مشخصات دیگران و سوء استفاده از حساب بانکی، سوءاستفاده از مدارک و تلفن ثابت دیگران بصورت آگاه یا ناآگاه و به کاربردن پول کثیف و دزدی در جهت استفاده از خدمات سایت مسترووچر این کار را محکوم دانسته و مسئولیت سنگین قضایی و کیفری به عهده ثبت نام کننده و کاربر سایت می باشد زیرا کاربر طبق قوانین کشور و سایت ثبت نام کرده و کاملا آگاه به این قوانین بوده و سایت مسترووچر هیچگونه مسئولیتی در قبال شکایت و احضار به دادگاه برای توجیه کار سوءاستفاده کننده از دیگر اشخاص را نمی پذیرد و کاربر یا شخص خلاف کننده باید پاسخگوی تمام مراحل سوءاستفاده شده و خلاف انجام شده را در دادگاه کیفری باشد و تمامی خسارات وارده را کاملا پرداخت نماید.

 
با توجه به اهمیت داشتن موضوع اجاره ندادن حساب بانکی ، توجه شما رو به این فایل صوتی جلب میکنم:
 
 
استت سون - آمارگیر سایت و اپلیکیشن